קיילין את שניטמן הנדסת מבנים בע"מ

חב‘ קיילין את שניטמן הינה חברה קבלנית לביצוע. ח.פ 515709624 רישיון קבלן רשום 32844.

פעילות החברה החל משנת 1981.

חברה משפחתית, קיימת כבר 3 דורות. כיום בבעלות וניהול אינג‘ דניאל קיילין, מהנדס בניין בוגר הטכניון, רישיון מספר 2443 (דור שני) ואדר‘ אייל קיילין, ארכיטקט בוגר אוניברסיטת תל אביב, תעודה מספר 16623259 (דור שלישי).

חברתנו מתמחה מזה עשרות שנים בתכנון וביצוע של מבני שלד פלדה מורכבים ופרויקטים הנדסיים מתקדמים. מאחורינו ניסיון בביצוע של מאות אלפי מטרים של מבנים פלדה מתועשים ברחבי הארץ עבור החברות הגדולות במשק (רשימת פרויקטים מלאה בעמוד "פרויקטים ולקוחותינו").

במקביל לכך חברתנו התמחתה בתוספות בנייה למגדלים ורבי קומות מאוכלסים ופעילים. כך לדוגמא הרחבת 8 אולמות קולנוע תת קרקעיים עבור ה”סינמה סיטי“ רמה”ש תוך כדי המשך פעילות הקניון ואולמות ההקרנה במקביל לבניה המורכבת, הרחבת קניון ”מול הפרדס“ עבור משפחת תשובה בחדרה ומיזמים נוספים מסוג זה.

יש לציין ולהדגיש כי תהליך הבניה בסביבה מאוכלסת ו”חיה“ הינה שונה בתכלית מבנייה באתר בו הקבלן מבצע המוטל עליו ללא נוכחות דיירים ו\או גורמים שלא שייכים לאתר. בסביבה מאוכלסת נדרשת הקפדה מיוחדת וברמה הרבה יותר גבוהה בנושאים של בטיחות, ניקיון וסדר העבודה, הקפדה על התנהלות העובדים.

פועל יוצא של 2 מומחיות אלו הוביל אותנו לבצע את הפרויקט הראשון בארץ בתחום הוספת מרפסות פלדה בשד‘ דוד המלך 47 ת”א לפני 20 שנה (!). מאז ועד היום חברתנו ביצעה את הפרויקטים המורכבים והגדולים בארץ בתחום תוספת והרחבת מרפסות פלדה.

חברתנו מתמקדת אך ורק בתכנון וביצוע מרפסות פלדה בו יש לנו יתרונות תחרותיים ואנו מובילים את התחום מבחינת חדשנות הביצוע, טיב המוצר, בטיחות ניהול האתר, ניקיונו והיחס האנושי לדיירי המקום.

אנו מבצעים את כלל עבודות השלד והגמרים בעצמנו, על ידי צוותי עבודה קבועים הכוללים מנהלי עבודה ישראלים ופועלים אירופאיים בלבד.

חברתנו מעסיקה מהנדסים אזרחיים בענף מבנים באופן ישיר, מנהלת מחלקה הנדסית INHOUSE לחישוב, תכנון ושרטוט פרטני של הפרוייקטים לביצוע ונהנית מפיקוח הנדסי צמוד לאורך כל שלבי התכנון והביצוע בכל פרט.

חברתנו מספקת ללקוחותיה פוליסות ביטוחיות מקיפות (צד ג׳, אחריות מוצר, אחריות מתכננים, אחריות קבלן, אחריות מקצועית ועוד) מעמידה בידי נאמן הדיירים ערבויות בנקאיות לתקופת הביצוע ולתקופת הבדק.

לחברתנו אין הגבלה על היקף העבודה, כמות כוח הניהול, כמות העובדים וכלי העבודה.

על פי דרישות החוק והנדרש לביצוע ותפקוד תקין של העבודות באתר, אנו ממנים מנהל עבודה מוסמך לכל אתר באופן בלעדי ושהותו שם היא יומיומית בעיקר על מנת לשמור על בטיחות העובדים והדיירים והסדר באתר וכמובן להקפדה על איכות הביצוע.

חשוב לזכור כי תוספת / הרחבת מרפסות אינה מוצר מדף סטנדרטי שמחליפים מדי עונה אלא ”מעשה חייטות“וכל פרויקט דרוש ניתוח ותכנון פרטני. מרפסות בונים רק פעם אחת, כמעט ולא ניתן לתקן ביצוע לא מדוייק ואיכותי – כמו בכל דבר בחיים, על מה שקונים בזול לרוב משלמים ביוקר…

אנו מציעים לכם לקבוע איתנו פגישה, אצלכם בבניין או באחד מהפרויקטים שלנו על מנת שתתרשמו מהיכולות שאנו יכולים להציע לכם, הבחירה בקבלן היא לא רק שורת המחיר או המפרט הכתוב אלא גם האנשים עצמם שעומדים מאחורי המותג, ההתחייבויות וההבטחות.

בברכה,

דניאל קיילין, אינג‘ איל קיילין, אדר‘.

קיימים משנת

1981

3

דורות לעסק משפחתי

40

שנות וותק וניסיון בתחום

2000

יותר מאלפיים מרפסות בנויות

ליווי מלא לאורך כל התהליך מהתכנון ועד סיום הביצוע

בנייה איכותית מן היסוד ועד לגמר

חברה קבלנית עם מחלקת תכנון הנדסי INHOUSE

צוותי בנייה קבועים וביצוע עבודות הבנייה באמצעות מנהלים ופועלים וותיקים ומנוסים

בבעלות ובשליטת מהנדסי בניין ואדריכלים מורשים

מקצועיות ושקיפות מלאה

לייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    עשייה

    שיתופי פעולה תעשייתיים