מרפסת ברזל

מרפסת ברזל

אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר להוסיף מרפסת לבית הינה בחירה בהוספת מרפסת ברזל. למרפסת ברזל ישנם יתרונות רבים ההופכים את הבחירה בה לבחירה הטובה ביותר בעיקר כאשר אתם מעוניינים בתהליך שאינו גוזל זמן או כסף רב. סוג הבניה של מרפסת זאת מאפשר להוסיף אותה לכל בית בקלות וללא מאמץ. במידה ואתם מעוניינים להוסיף מרפסת גם לבית שלכם, פנו כבר עכשיו לקיילין את שניטמן ותקבלו ייעוץ ראשוני ממיטב המומחים שלנו.

היתרונות של מרפסת ברזל

קיימים מספר סוגי מרפסות אותן ניתן להוסיף בתהליך הבנייה. ישנן מרפסות העשויות בטון, ישנן העשויות פלדה, אך אין ספק כי מרפסת ברזל הינה הנוחה והקלה ביותר לבניה. למרפסת ברזל ישנם מספר יתרונות ההופכים אותה לבחירה הטובה ביותר:

 • זמן הבניה – תהליך הוספת מרפסת הינו לרוב תהליך מסובך הדורש זמן רב. בניית המרפסת עצמה ולאחר מכן ההתקנה שלה אינם פשוטים ודורשים עבודה מעמיקה. מרפסת ברזל לעומת זאת הינה בנייה קלה יותר ולכן גם ייצור המרפסת וגם ההרכבה שלה אינם דורשים מאמץ רב. זוהי הסיבה גם שזמן העבודה מתקצר באופן משמעותי.
 • מחיר – כיוון שהברזל הינו חומר אשר מחירו אינו גבוה מחירה של מרפסת העשויה חומר זה יהיה גם הוא נמוך באופן משמעותי ממרפסות העשויות בטון.
 • תהליך הבניה – בעוד תהליך הבניה של מרפסות העשויות בטון משפיע באופן ממשי על שלוות נפשם של המתגוררים בבניין, תהליך העבודה של מרפסות ברזל הינו ידידותי יותר. כיוון שמרפסות אלו אינן מיוצרות באתר הבניה אלא במפעל, כל תהליך העבודה כלל לא נשמע.
 • חוזק – אין ספק כי חוזקן של מרפסות ברזל הנו רב יותר מאשר חוזקן של מרפסות בטון ולכן הן בטיחותיות יותר.

הבחירה הנכונה

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים להוסיף לבתיהם מרפסות העשויות ברזל. חומר זה הינו חזק מאוד, איכותי וזול מה שהופך את הבחירה בו לבחירה הנכונה ביותר. בקיילין את שניטמן תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מרפסות וכן צוות מקצועי ומסור אשר יכוון אתכם אל עבר הבחירה הנכונה והמדויקת ביותר בדיוק עבורכם. לכל שאלה או בקשה זה בדיוק הזמן להרים אלינו טלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מרפסת פלדה

מרפסת פלדה הינה הפתרון האידאלי עבור רבים מאתנו. אין ספק כי תוספת של מרפסת הינה שדרוג משמעותי של הבית. האוויר הפתוח, הנוף הנשקף ממנה ותחושת החופש שהיא מספקת גורמים לכל אחד מאתנו לרצות בה. לעיתים תהליך של תוספת מרפסת נשמע לנו ארוך, מתיש וסיזיפי ולכן אנו מוותרים עליו עוד קודם עשינו את הבירור הנכון – אך כיום קיימות מגוון דרכים להוסיף מרפסת בקלות. מעוניינים להוסיף מרפסת וחוששים מהתהליך? פנו עוד היום לקיילין את שניטמן וקבלו את כל הפרטים בנושא.

מדוע דווקא מרפסת פלדה?

מרפסת פלדה שונה במספר היבטים ממרפסת בטון. בראש ובראשונה, מרפסות פלדה הינן קלות יותר ממרפסות בטון – מה שמקל על תהליך העבודה באופן משמעותי. אך בנוסף למשקלה של המרפסת, ניתן לראות כי ישנם מספר יתרונות נוספים ההופכים את הבחירה במרפסת פלדה לכדאית יותר:

 • העבודה על מרפסת בטון מתבצעת כולה בתוך שטח הבנייה. כלומר, הדיירים חווים את כל תהליך העבודה מתחת לבית שלהם דבר שיכול להעיק ולהכביד על שגרת החיים. לעומת זאת, מרפסות פלדה מיוצרות במפעל ומגיעות מוכנות להרכבה.
 • העבודה של הרכבת מרפסת פלדה הינה נקייה יותר מאשר עבודת ההרכבה של מרפסת בטון.
 • מרפסות פלדה הינן מרפסות עדינות יותר וניתן לעצב אותן במגוון רחב של צורות לעומת מרפסות בטון אשר נראות אגרסיביות יותר לעין.
 • לרוב מרפסות פלדה הינן מרפסות חזקות יותר ממרפסות בטון וזאת למרות משקלן הנמוך יותר.
 • מרפסות בטון דורשות תמיכה של עמודים המחוברים אל הקרקע. השטח שעמודים אלו גוזלים יכול להפריע לחניה או לרחבה הנמצאת בתחתית הבניין.

בחירה נכונה של מרפסת

אין ספק כי כל אזרח במדינת ישראל חולם על מרפסת. מה שבעבר היה תהליך ארוך ומתיש היום הפך להיות פשוט וקל יותר. על מנת להתאים את המרפסת הנכונה לכם, היעזרו בחברה אשר מתמחה בתחום זה. קיילין את שניטמן הינה חברה קבלנית אשר מומחית לתכנון ובנייה של מבנים. בעזרת העובדים המסורים והמקצועיים שלנו, נוכל לעזור לכם לשפר, לשפץ ולחדש את מקום מגוריכם, להוסיף מרפסות, לבנות חנונים, מחסנים ועוד. בעזרת ניסיון של שנים רבות בתחום הבנייה נוכל להגשים עבורכם כל חלום שרק תרצו.

הוספת מרפסת פלדה

על פניו נראה כי תהליך הוספת מרפסת פלדה הינו תהליך ארוך הדורש עבודה רבה אך אין זה מדויק. בניגוד להוספת מרפסת בטון אשר דורשת זמן עבודה רב הוספה של מרפסת פלדה הינה פשוטה יותר. ניתן לעשות תהליך זה בכל בניין מגורים כמובן אך על מנת שהעבודה תתבצע כראוי חשוב לבחור חברה קבלנית נכונה. בקיילין את שניטמן תמצאו צוות איכותי ומקצועי שישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בקשה.

כיצד מתבצע תהליך של הוספת מרפסת פלדה?

הוספת מרפסת פלדה הינה תהליך אשר בניינים רבים ברחבי המדינה עוברים בשנים האחרונות אם כחלק מתמ"א 38, פינוי בינוי או כהחלטה עצמאית של הדיירים. מדובר בתהליך ידידותי אעשר אינו דורש עבודה מלכלכת במיוחד או זמן ארוך מידי ומתבצע בכמה שלבים:

 • בחירת המרפסת – על מנת ליצור את המראה המדויק ביותר, יש לבחור את צורת המרפסת המתאימה בדיוק לבניין המגורים שלכם. מרפסת לא מדויקת תיצור מראה שאינו אסתטי לעין. רק לאחר בחירת סוג המרפסת, החומר ממנה היא תעשה והצורה שלה ניתן להתחיל בעבודה.
 • ייצור המרפסת – לעומת מרפסות בטון אשר מיוצרות בשטח הבניה עצמו ובכך גורמות לרעש, לכלוך ובלגן רב, מרפסות פלדה מיוצרות במפעל. דבר זה מאפשר למרפסת להיעשות בצורה הטובה ביותר ללא כל תקלות או בעיות כיוון שישנה השגחה תמידית עליה. לאחר שהמרפסת מוכנה היא מגיעה אל אתר הבניה.
 • הרכבה – השלב האחרון בתהליך הינו הרכבת המרפסת. מרפסות פלדה מורכבות ללא כל צורך בעמודי תמיכה מה שהופך את התהליך לפשוט יותר וכמובן אסתטי יותר לעין.

מרפסות פלדה ויתרונותיהן

למרפסות פלדה ישנם יתרונות רבים על פני מרפסות בטון. במידה ואתם מעוניינים להוסיף מרפסת לבית הפרטי שלכם אין ספק כי הבחירה במרפסת פלדה תהיה הטובה ביותר. אך במידה ויש לכם שאלות או לבטים בנושא תוכלו לפנות עוד היום אל קיילין את שניטמן, חברה קבלנית לתכנון ובנייה של פרויקטים. הצוות המסור שלנו ילווה אתכם החל מהשלבים הראשוניים ביותר של התהליך, הכוללים בחירה והתאמה של המרפסת הנכונה ביותר עבורכם – ועד השלב בו המרפסת שנבחרה תורכב בצורה מדויקת אל הבית שלכם.

לייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים

  תוספת מרפסות תלויות - בטיחות ויציבות

  חב' "קיילין את שניטמן" הינה חברה קבלנית 5ג (סיווג בלתי מוגבל...

  קרא עוד

  מרפסות בטון לעומת מרפסות פלדה

  כאשר בוחרים להתקין מרפסות תלויות משלד מתכת (ולא מיציקות בטון) ישנן הרבה פחות...

  קרא עוד

  תוספת והרחבת מרפסות - שאלות ותשובות נפוצות

   

  קרא עוד

  כתבות בנושא תוספת מרפסות

  יש ללחוץ על הכותרות בכדי לקרוא את הכתבה המלאה          

  קרא עוד