מרפסת זיזית

מרפסת זיזית

הוספת מרפסת זיזית אל קירות הבניין הפכה דבר שבשגרה. מידי שנה נוספות עשרות אלפי מרפסות תלויות לבניינים בכל רחבי הארץ. מרפסות אלו נוספות כחלק מפרויקטים אשר מטרתם הינה לשפר את חזית הבניין או כבחירה עצמאית של הדיירים אשר מתאגדים יחדיו על מנת להוסיף מרפסת לנכס הפרטי שלהם. כך או כך אין ספק כי מדובר בתוספת משמעותית לבית. על מנת לשמוע פרטים נוספים על התהליך, חייגו כבר עכשיו אל קיילין את שניטמן ונשמח לענות לכל שאלה בנושא.

מרפסת זיזית – כל מה שרציתם לדעת

הוספת מרפסת לבית מהווה תוספת משמעותית לאורח החיים שלכם. מרפסת מספקת מקום לנפוש בו ולו למספר שעות. האוויר הפתוח והמרחבים הנשקפים ממנה משרים אווירה טובה ונעימה ועוזרים לנו להירגע מטרדות היום יום. אין ספק כי הוספת מרפסת הינה הבחירה הנכונה עבור כל אחד מאיתנו. אך קודם הוספת המרפסת יש לשים לב למספר דברים חשובים:

 • תחילה, עוד קודם הוספת המרפסת יש להגיש בקשה להקמתה. כלומר, ישנם צורך באישורי בנייה מטעם הרשות בה אתם מתגוררים. רק לאחר הגשת כל הטפסים וקבלת האישור ניתן להתחיל בתהליך הבניה.
 • בחירת הקבלן הינה החלק הקריטי ביותר בכל התהליך. על מנת לדעת כי אתם נמצאים בידיים בטוחות וכי המרפסת הנבנית הינה איכותית, חזקה ועמידה יש לבחור בקבלן בעל ניסיון וותק רב.
 • בחרו במרפסת הנכונה ביותר עבור הבית שלכם. הגדירו מראש את התקציב העומד לרשותכם וכך תוכלו לבחור מרפסת אשר הינה תואמת את סכום הכסף העומד לרשותכם.
 • הפרמטר החשוב ביותר בעת בחירת המרפסת הינה החוזק שלה. איש מאיתנו לא רוצה להיפגע חלילה או לפגוע באחרים ולכם בחרו במרפסת חזקה אשר יכולה להכיל גובה משקל רב.

הוספת מרפסת זיזית

מרפסת זיזית הינה אחת המרפסות הקלות ביותר לבנייה אך עם זאת גם החזקות ביותר. על מנת להתחיל בתהליך, פנו עוד היום אל קיילין את שניטמן. הצוות שלנו עוסק בתחום בניית המרפסות כבר שנים רבות ולכן ביכולתו לספק בעבורכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר. אנו מגיעים אל כל אזור בארץ ונשמח לעמוד לשירותכם בכל רגע בו תבחרו.

מרפסת קונזולית

מרפסת קונזולית הינה סוג של מרפסת תלויה. זוהי מרפסת אשר נבנית בצמוד אל קיר הבניין ואין לה כל עמודי תמיכה חוץ מאשר יציקת בטון אשר מחזיקה אותה. זוהי אחת מסוגי המרפסות הנפוצות ביותר בישראל כיום אך על מנת לבנות אותה בצורה נכונה על הקבלן לעשות את החישובים המדויקים ביותר בכדי לאפשר למרפסת להיות בטיחותית עבור המשתמשים בה. זוהי הסיבה בגללה יש צורך לבחור בקבלן איכותי ומקצועי. בקיילין את שניטמן תמצאו את הצוות המקצועי ביותר שיבנה עבורכם את המרפסת הבטוחה ביותר.

היתרונות של הוספת מרפסת קונזולית

אין דבר רומנטי ונעים יותר מישיבה זוגית במרפסת, לצידכם בקבוק יין ואתם צופים בשמש השוקעת. זהו אחד היתרונות הנעימים יותר של מרפסת, אך אין ספק כי ישנם עוד מספר רב של יתרונות הגורמים למספר גדול של אנשים לבחור מידי שנה בהוספת מרפסת לביתם:

 • אור – מרפסת גורמת לאור שמש גדול יותר להיכנס אל הבית. במיוחד כאשר מדובר בחללים חשוכים המרפסת מהווה תוספת משמעותית.
 • אוויר ונוף – בדיוק כמו האור כך גם האוויר החודר אל הבית הופך להיות רב יותר. אוויר טוב מנקה ומאוורר את הבית, מונע הצטברות של חיידקים ומאפשר נשימה נעימה ונינוחה יותר. אין ספק כי גם הנוף הנשקף מן המרפסת גורם לתחושה נעימה.
 • מרחב – בנייה של מרפסת מוסיפה לבית חלל נוסף המוסיף לתחושת המרחב הקיימת.
 • ערך הבית – מרפסת מעלה את ערך הדירה באופן משמעותי מאוד ומאפשרת מכירה או השכרה של הבית בסכומים גבוהים יותר מאשר בעבר.

קבלן נכון להוספת מרפסת

תהליך הוספת מרפסת הינו דבר אשר רבים בוחרים לעשות מידי שנה. חשוב לזכור כי מדובר בתהליך אשר צריך להיות מבוצע באופן הבטיחותי ביותר. זאת על מנת לשמור על הביטחון שלנו, הן של השכנים שלנו והן של העוברים בדרך. על מנת לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות הקפידו לבחור קבלן טוב. בקיילין את שניטמן תכירו צוות איכותי, מקצועי ומסור לעבודתו אשר נושא הבטיחות נמצא תמיד לנגד עיניו. אנו נבצע את העבודה בצורה הטובה והאיכותית ביותר על מנת שהמרפסת שלכם תהיה מקום בטוח עבורכם ועבור הסביבה שלכם.

לייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים

  תוספת מרפסות תלויות - בטיחות ויציבות

  חב' "קיילין את שניטמן" הינה חברה קבלנית 5ג (סיווג בלתי מוגבל...

  קרא עוד

  מרפסות בטון לעומת מרפסות פלדה

  כאשר בוחרים להתקין מרפסות תלויות משלד מתכת (ולא מיציקות בטון) ישנן הרבה פחות...

  קרא עוד

  תוספת והרחבת מרפסות - שאלות ותשובות נפוצות

   

  קרא עוד

  כתבות בנושא תוספת מרפסות

  יש ללחוץ על הכותרות בכדי לקרוא את הכתבה המלאה          

  קרא עוד