מרפסת תלויה

מרפסת תלויה

מעוניינים להוסיף לביתכם מרפסת תלויה? דעו כי הדבר אפשרי! כיום ניתן להוסיף מרפסת לכל בניין מגורים בעבודה שאינה דורשת זמן רב או הוצאה כספית גדולה מידי. בחירה נכונה של מרפסת תוביל אתכם אל היעד הסופי בקלות ובמהירות. כל שעליכם לעשות כעת הוא לבחור את בעל המקצוע הנכון שילווה אתכם לאורכו של התהליך ויבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. קיילין את שניטמן הינה בדיוק החברה הנכונה עבורכם במידה ומרפסת תלויה הינה החלום שלכם.

כיצד בוחרים נכונה מרפסת תלויה?

בחירת מרפסת אינה דבר של מה בכך, השקעת זמן בבחירה תגרום לכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר אשר תספק לכם את המענה הנכון ביותר עבורכם. אם אתם עומדים בפני בחירת מרפסת, חשוב שתשימו לב למספר נושאים:

 • מחיר – קיבעו מראש מהו הסכום הכספי אותו אתם מעוניינים להשקיע בתהליך. החלטה של גובה הסכום תעזור לכם להחליט מהם החומרים מהם המרפסת תיבנה, מיהם אנשי המקצוע שתבחרו ועוד.
 • זמן – החליטו האם אתם נינוחים או לחוצים מבחינת זמנים. פרק הזמן העומד לרשותכם יכול להשפיע באופן משמעותי על בחירת המרפסת שתתאים לכם.
 • המלצות – היעזרו בהמלצות של חברים, מכרים, משפחה ועוד. המלצה הינה הדרך הבטוחה ביותר לבצע כל בחירה במיוחד כאשר היא מגיעה מהקרובים לכם.
 • שיטוט באינטרנט – אין ספק כי בשנים האחרונות אחת הדרכים היעילות ביותר לקבל מידע הינה דרך הרשתות החברתיות. הסתכלו, קראו ביקורות ואפילו התייעצו עם מי שעבר כבר את התהליך. דרך זאת תספק לכם הבנה נכונה ועמוקה יותר על הנושא ועל ההליך לפניו אתם עומדים.

חברה קבלנית

כל ביצוע של תכנון וביצוע פרויקטים הקשורים בבנייה נעשה על ידי חברה קבלנית. חברה מקצועית יכולה לספק לכם שירות איכותי ואמין. על מנת לדעת כי אתם בידיים הטובות ביותר הרימו טלפון עוד היום אל קיילין את שניטמן. חברתנו מתמחה בליווי פרויקטים כבר שנים ארוכות. הצוות המקצועי שלנו ייתן לכם את המענה המדויק ביותר החל משלבי הפרויקט הראשוניים של בחירת המבנה, החומרים והתכנון ועד שלב הביצוע הפועל. אנו נספק עבורכם את השירות האיכותי, הקשוב והמכיל ביותר לו אתם זקוקים.

מרפסות תלויות

מרפסות תלויות הפכו להיות דבר שבשגרה. כיום, כמעט כל בניין מגורים חדש מתהדר במרפסת תלויה. הן מגיעות בגדלים שונים ובסוגי בנייה שונים אך הן קיימות ונוכחות. החידוש העיקרי בשנים האחרונות הינו שכיום ניתן לראות מרפסת תלוייה גם בבניינים ישנים יותר, זאת על ידי האפשרות שמספקים קבלנים רבים והיא הוספת מרפסת. אם גם אתם מעוניינים להגשים את החלום ולהוסיף מרפסת תלויה לביתכם, חייגו עכשיו אל קיילין את שניטמן וניתן לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא.

כיצד מרכיבים מרפסות תלויות?

לעיתים אנו נוטים לחשוב כי תהליך בניית והרכבת מרפסת הינו תהליך ארוך הנמשך זמן רב ודורש השקעה כספית רבה אך אין זה מדויק. ישנם מספר סוגי מרפסות אשר כל אחת דורשת משך עבודה שונה, זמן הרכב אחר וכמובן עלויות משתנות. תהליך הרכבת מרפסות כולל מספר שלבים:

 • בחירת סוג המרפסת – החומרים העיקריים מהם נבנות מרפסות כיום הינם בטון, פלדה או ברזל. לכל חומר יתרונות משלו, משך זמן עבודה משלו וכמובן עלויות שונות. תחילה החליטו מהו החומר איתו תרצו לעבוד ולאחר מכן התקדמו אל השלב הבא.
 • בניית המרפסת – תהליך בניית המרפסת משתנה בין חומר לחומר. בניית מרפסת מבטון הינה ארוכה, מלוכלכת ומרעישה יותר לעומת מרפסות העשויות ברזל או פלדה הנעשות במפעל עצמו ולכן ידידותיות יותר לסביבה.
 • הרכבת המרפסת – תהליך ההרכבה גם הוא משתנה בין סוגי החומרים. מרפסות ברזל ופלדה הינן חזקות יותר ותהליך ההרכבה שלהן פשוט ונוח יותר לעומת מרפסות בטון אשר תהליך ההרכבה שלהן ארוך ומסורבל.

הוספת מרפסת לבניין

תהליך הוספת מרפסת לבנייני מגורים הינו תהליך נפוץ ומקובל מאוד בשנים האחרונות. בין אם מדובר בתהליך פרטי ובין אם מדובר בתהליך קבוצתי בו כל הדיירים מעוניינים בתוספת מרפסת חשוב לבחור בחברה הנכונה אשר תלווה את התהליך. קיילין את שניטמן הינה חברה קבלנית אשר עוסקת בתחום תכנון וביצוע פרויקטים כבר שנים רבות. אנו מתחייבים לספק עבורכם את השירות הטוב והאיכותי ביותר בעזרת צוות מקצועי ואמין. אנו נלווה אתכם לאורך התהליך ונבצע אותו בדיוק לפי הדרישות האישיות שלכם.

מרפסת תלויה מברזל

בניינים רבים העוברים תהליכים של תמ"א 38 מקבלים תוספת של מרפסת תלויה מברזל. כחלק מההסכם עליו חותמים הדיירים לכל דירה מתווסף חדר נוסף וכן מרפסת. אך לא כל הבניינים הישנים זכאים לתמ"א 38 או לפינוי בינוי. במצבים מעין אלו ניתן להוסיף מרפסת לבניין המגורים שלכם או לדירתכם הפרטית גם באופן עצמאי. על מנת להתחיל בתהליך בניית המרפסת הרימו טלפון עוד היום אל קיילין את שניטמן ונשמח לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא.

הסיבות להוספת מרפסת תלויה מברזל

אנשים רבים מעוניינים בהוספת מרפסת לנכס שלהם וזאת ממספר סיבות עיקריות:

 • חלק מפרויקט – קיימים מספר פרויקטים בארץ כגון תמ"א 38, פרויקט פינוי בינוי ועוד אשר מזכים את בעל הנכס בהוספת מרפסת לביתו ללא כל עלות. אין ספק כי מדובר באפשרות מעניינת ומשתלמת עבור כל בעל נכס שכן הוא מקבל תוספת משמעותית לביתו.
 • השבחת הנכס – הוספה של מרפסת מעלה את ערכו של הנכס באופן משמעותי. בית אשר נוספה לו מרפסת מעלה את שוויו וכעת בעלי הנכס יכולים למכור אותו במחיר גבוה יותר.
 • תוספת אווירה – מרפסת משנה את האווירה הכללית של הבית. היא מהווה מקום נעים לשבת בו ולהעביר את שעות הערב או הבוקר המוקדמות באווירה נינוחה ושלווה יותר. אנשים רבים מעוניינים במרפסת שתספק להם את השלווה לה הם כל כך זקוקים.
 • שטח – המרפסת מספקת שטח נוסף לבית. גם כאשר היא נשארת פתוחה ובעיקר במקרים בהם בוחרים לסגור אותה, המרפסת מספקת מקום נוסף ומגדילה את שטח הפנים של הבית.

תהליך בניית מרפסת

תהליך בניית מרפסת יכול להיות ארוך ומתיש או קצר ונעים תלוי כמובן בסוג המרפסת אותה תבחרו, אך כמובן גם בקבלן הנבחר. קבלן טוב יהפוך את התהליך לקליל ונעים יותר ולכן חושב לעשות בחירה נכונה. בקיילין את שניטמן תמצאו צוות איכותי ומקצועי אשר יגרום לתהליך הקמת המרפסת שלכם להיראות פשוט וזריז. אנו נלווה אתכם לאורכו של התהליך בסבלנות והכלה, ניתן מענה לכל שאלה שלכם וניצמד באופן מדויק אל התוכנית אותה בחרתם לעצמכם עד שנגיע אל היעד המבוקש בצורה הטובה ביותר.

בניית מרפסת תלויה

תהליך בניית מרפסת תלויה נראה לפעמים מאיים ומתיש. אנו זוכרים את בניית מרפסות הבטון אשר ארכו זמן רב, החרישו את האוזניים וזיהמו את האוויר באופן משמעותי. בשנים האחרונות ישנן שיטות קלות ופשוטות יותר על מנת להוסיף מרפסות לבנייני מגורים מה שגורם לתושבים רבים לבחור לבצע את התהליך. במידה וגם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על בניית מרפסות, זה הזמן לפנות אל קיילין את שניטמן ולקבל את כל הפרטים להם אתם זקוקים.

למה אתם זקוקים עבור בניית מרפסת תלויה?

למרות שבניית מרפסת תלויה הפך למעין דבר שבשגרה היא דורשת מספר הכנות מקדימות:

 • היתרי בניה – השלב הראשון והחשוב ביותר לפני בנייה של כל מרפסת הינו קבלת היתרי בנייה מהעירייה. בכדי לקבל את ההיתר מהעירייה, על הקבלן המבצע להגיש מספר טפסים וכן לשלם את האגרה. תוך 45 יום מרגע הגשת הטפסים מתקבל ההיתר המבוקש וניתן להתחיל בעבודת הבניה.
 • התאמת המרפסת לבניין – עוד קודם תהליך הבנייה שבו עם הקבלן על מנת להתאים את מבנה המרפסת וצורתה לאזור בו אתם מרכיבים אותה. חשוב שמבנה המרפסת יתאים באופן מדויק לבניין.
 • בחירת סוג המרפסת – בחרו מהו החומר ממנו אתם מעוניינים לבנות את המרפסת שלכם זאת בהתאם לתנאים העומדים לרשותכם מבחינת זמן, כסף ועוד. ישנן מרפסות אשר עלויות הבנייה שלהן יקרות יותר וישנן זולות יותר.
 • עיצוב – עצבו את המרפסת בצורה שתגרום לכם לרצות לשהות בה זמן ממושך וכן בדרך שתאפשר לכם לממש בה את כל הרצונות שלכם למשל, מרפסת שתתאים לבניית סוכה ועוד.

בחירת הקבלן

החלק המשמעותי והחשוב ביותר בתהליך הוספת המרפסת הינו כמובן תהליך בחירת הקבלן. קבלן טוב יהיה כזה שיבצע את עבודתו בצורה מקצועית אך גם יהיה אנושי ומכיל וקשוב לבקשות שלכם. קיילין את שניטמן הינה חברה קבלנית המומחית לתכנון ובניה של פרויקטים. הצוות שלנו אמין ומסור וילווה אתכם במקצועית לאורכו של התהליך. אנו קשובים לכל בעיה, טענה או שאלה של הלקוחות שלנו ונצמדים באופן מדויק לבקשות המיוחדות שלהם. הזמן שלכם חשוב לנו ולכן נדאג תמיד לעמוד בלוח הזמנים הנקבע מראש.

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות מפלדה הפכו שם דבר בשנים האחרונות. ניתן לראות אותן בבנייני מגורים רבים, הן חדשים והן ישנים והתחושה המתקבלת היא כי הן החליפו את מרפסות הבטון הוותיקות והישנות. אין ספק כי למרפסות אלו תכונות ייחודיות ויתרונות רבים ההופכים אותן לבחירה הנכונה עבור קבלנים רבים והן עבור אנשים פרטיים המעוניינים להוסיף מרפסת פרטית לביתם. בקיילין את שניטמן תוכלו לשמוע על מגוון אפשרויות של תוספת מרפסות ברזל לביתכם, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו.

הייחודיות של מרפסות תלויות מפלדה

בעבר הלא כל כך רחוק המרפסות היחידות עליהן דיברו היו מרפסות בטון. עם השנים והקדמה והרצון העז להפוך הכול למהיר וזול יותר נכנסו לחיינו גם מרפסות הפלדה למיניהן. אין ספק כי ישנם יתרונות רבים ההופכים אותן לכדאיות ומשתלמות.

 • מחיר – היתרון המשמעותי הראשון הינו כמובן מחירן של המרפסות. כיוון שפלדה הינו חומר עבודה זול, הוא מאפשר לייצר מרפסות בעלויות נמוכות משמעותית ממרפסות הבטון – מה שמאפשר לאנשים רבים לרכוש אותן.
 • זמן – יתרון נוסף וחשוב לא פחות הינו הזמן. משך ייצור והרכבת מרפסת מפלדה אינו ארוך ותוך זמן קצר מרגע ההחלטה המרפסת כבר יכולה להיות מורכבת בביתכם.
 • ייצור – תהליך הייצור של מרפסת מפלדה הינו תהליך נקי, שקט ונעים. הוא אינו מפריע כלל לסביבה, לא מחריש אוזניים ולא מייצר אבק הגורם לזיהום סביבתי. אין ספק כי מדובר בתהליך ידידותי לאדם ולסביבה.
 • חוזק – מרפסות פלדה הינן מרפסות חזקות ויציבות מאוד אשר ביכולתן לשאת משקל משמעותי ורב.

הבחירה בחברה קבלנית

על מנת להתחיל בתהליך בנייה והרכבה של מרפסת יש לבחור תחילה בחברה אשר תלווה אתכם בתהליך. על מנת לבחור נכונה חשוב לשים לב הן למקצועיות של בעלי החברה אך לא פחות חשוב לאנושיות. בקיילין את שניטמן תוכלו למצוא צוות מקצועי העוסק התחום ליווי הפרויקטים כבר שנים רבות. הצוות שלנו, בעל יחסי אנוש מעולים, סבלנות ויכולת הכלה, ילווה אתכם באופן מקצועי ואמין לאורכו של כל התהליך, ויאפשר לכם לדעת בכל שלב ושלב כי עשיתם את הבחירה הנכונה – וכי אתם נמצאים בידיים הטובות והמסורות ביותר. לא משנה מהו אזור מגוריכם, נשמח להציע לכם את השירות הטוב ביותר.

לייעוץ ופרטים נוספים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מאמרים נוספים

  תוספת מרפסות תלויות - בטיחות ויציבות

  חב' "קיילין את שניטמן" הינה חברה קבלנית 5ג (סיווג בלתי מוגבל...

  קרא עוד

  מרפסות בטון לעומת מרפסות פלדה

  כאשר בוחרים להתקין מרפסות תלויות משלד מתכת (ולא מיציקות בטון) ישנן הרבה פחות...

  קרא עוד

  תוספת והרחבת מרפסות - שאלות ותשובות נפוצות

   

  קרא עוד

  כתבות בנושא תוספת מרפסות

  יש ללחוץ על הכותרות בכדי לקרוא את הכתבה המלאה          

  קרא עוד